68 de piloti inscrisi pe lista preliminara de la Sinaia


 

68 de piloti s-au inscris pana in aceasta dimineata pentru ultimele doua etape de viteza in coasta care se vor desfasura vineri si duminica la Sinaia. Organizatorii Trofeului Sinaia Forever au prelungit perioada inscrierilor pana joi, 25 octombrie.

 

Toate documentele oficiale le puteti descarca de AICI.

 

 

Nr.

Nr.

Nume si prenume

Tipul masinii

Denumire club

Grupa/clasa

Crt.

licenta

N

1.

44

Mirea Alex

Honda Civic

Autotehnica

N2

2.

420

Necula Gabriel

Citroen SaxoVTS

Rally Dream Team

N2

3.

71

Troanca Alin

Citroen SaxoVTS

Rally Dream Team

N2

4.

42

Necula Radu

Peugeot 2000

Rally Drean Team

N2

5.

85

Talasman Bogdan

Citroen Saxo

CS Buftea

N2

6.

99

Senchea Dudu Florin

Mitsubishi Lancer Evo

Rally Dream Team

N5

7.

177

Mageanu Norris

Subaru Impreza N11

Hatters Motorsport

N5

8.

88

Ciobotaru Ciprian

Mitsubishi Evo 9

Rally Dream Team

N5

 

A

9.

54

Samoila Bogdan

Seat Ibiza

Rally Dream Team

A3

10.

74

Florea Dan

Peugeot 306 Maxi

ASC Scorpion

A3

11.

109

Filip Alexandru

Renault Clio R3 Maxi Evo

AutoSport Fair Play

A3

12.

77

Ghisoi Sorin

Skoda Fabia RS

Club Auto Crono

A3

13.

27

Cojocaru Silvia Monica

Peugeot 206

Autoblic

A3

14.

15

Giui Anghelescu Stefan Junior

Mitsubishi Evo 9

Serus Racing Club

A4

15.

66

Nicolae Ion

Mitsubishi Evo 9

Rival Racing

A5

16.

53

Radulescu Cristian

Mitsubishi Evo 9

Rival Racing

A5

17.

101

Dragnea Alexandru Cosmin

Mitsubishi Lancer Evo 7

 

A5

18.

 

Marinescu Valeriu

Mitsubishi Evo

Rally Dream Team

A5

19.

31

Graef Gunther

Subaru Impreza

Stepo Cars Brasov

A5

 

H

20.

489

Protesaru Lucian

Fiat Brava

Midnight Racers

H

21.

499

Ionica Marius

VW Golf 1

CS Savu Racing

H2

22.

414

Szene Raul Rikardo

Honda Civic

Club Auto Crono

H2

23.

422

Popescu Tariceanu Calin

Dacia Logan

CS Auto Clasic&Sport Club

H2

24.

498

Asmarandei Ionel

Citroen Saxo

CS Auto Volan Pitesti

H2

25.

409

Opritoiu Aurelian Cosmin

Suzuki Swift

Autosolution

H2

26.

45

Elvis Saracutu

Opel Corsa

Autoblic

H2

27.

435

Toma Silviu

Citroien C2

Autotehnica Bucuresti

H2

28.

436

Gardean Cornel

Dacia Logan

Danny Ungur Racing

H2

29.

63

Teodor Vlad

Opel Corsa

Autoblic

H2

30.

110

Rusea Bogdan

Dacia Logan

Serus RC

H2

31.

32

Padurean Mircea

VW Golf

Autoblic

H3

32.

999

Manciu Andrei – Ionut

Opel Kadett

Hatters Mototsport

H3

33.

26

Cimpeanu Mihai

Golf MK1

V.B. Motorsport

H3

34.

415

Botez Vasile Sorin

Toyota Celia

Club Auto Crono

H3

35.

434

Ionescu Adrian

Toyota Celia

Club Auto Crono

H3

36.

80

Rosca Florin Nicolae

VW Golf 2

Club Auto Crono

H3

37.

95

Trifu Nicolae Mihai

Dacia Nova

C S Savu Racing

H3

38.

83

Serban Andrei

Renault Megane

Autoblic

H3

39.

497

Olteanu Marin

Renault Clio RS

CS Auto Volan Pitesti

H3

40.

475

Ion Dumitru Mihai

Dacia Sport

Rally DJV Pitesti

H3

41.

17

Cuzma Bogdan

Renault Clio RS

Erwin Weber RT

H3

42.

14

Dutescu Mihnea Daniel

Renault Megane

Midnight Racers

H3

43.

478

Alexandrescu Mihai

Ford Focus

Serus RC

H3

44.

51

Epuran Ionut

Opel  Manta

C.S. Buftea

H4

45.

29

Ghinea Emil

Renault 5GT Turbo

Club Auto Crono

H4

46.

426

Harnagea Lucian

VW Vento

AS CS Buftea

H4

47.

70

Ungureanu Bogdan Ilie

BMW 120 D

DTM Brasov

H4

48.

 

Hancu Remus

Dacia Nova

Rally Dream Team

H4

49.

76

Oprea Vlad Gheorghe

Skoda Fabia RS TDI

CS Carpati Sinaia

H4

50.

47

Mitrasca Andrei

Seat Ibiza TDI

Autoblic

H4

51.

58

Zaberca Ovidiu

Mitsubishi Lancer Evo 8,5MR

ACM Sport

H5

52.

33

Craciunescu Andrei

BMW M3

Rival Racing

H5

53.

2

Andronic Paul

Mitsubishi Lancer Evo

ACS Autotehnica

H5

54.

6

Radut Lucian

Mitsubishi Evo 8,5

Rally Dream Team

H5

 

D

55.

1

Hora Lucien

Lola F 3000

ACM Sport

D

56.

5

Dumitrescu Andrei

Tatus

Champion Racing

D

57.

52

Dumitrescu Silviu

Tatus

Champion Racing

D

 

I

58.

202

Ciolan Alexandru

Austin Mini Cooper

AutoClasic Sport Club

I1/A1

59.

270

Comsa Marian Aurel

Mini Coopers

DTM Brasov

I1/A1

60.

269

Enache Radu Serban

Alfa Romeo Giulia Sprint GTV

Stepo Cars

I1/A2

61.

204

Borbely Lorincz

BMW 2002 TI

CS Lori Racing Team

I1/A3

62.

299

Lutu Dragos Stefan

Autobianchi A 112 Abarth

Auto Clasic Sport Club

I2/A1

63.

222

Popescu Tariceanu Calin C-tin Anton

Lancia Fulvia

Auto Clasic&Sport Club

I2/A2

64.

210

Bortica Adrian

BMW 1602

Auto Clasic&Sport Club

I2/A2

65.

212

Spuderka Dan

Alfa Romeo GTAm

PPS

I2/A3

66.

201

Stoian Cristian

Opel Ascona B

CS Auto Clasic&Sport Club

I2/A3

67.

205

Tontsch Eduard

BMW 2002

Stepo Cars Brasov

I2/A3

68.

226

Popescu Horia

De Tomaso Pantera

Auto Clasic Sport Club

I1/A4

 

Comentarii

comentarii