Publicitate

Cluburi sportive cu drept de vot

1. A.C.S. AUTO BLIC / Brasov / Stoica Bela
2. A.C.S. COLINA MOTORSPORT / Bucuresti / Alexandru Pitigoi
3. A.C.S. RALLY DREAM TEAM BUCUREŞTI / Bucuresti / Lucian Radut
4. A.C.S. DE AUTOMOBILISM DEVIL MOTORSPORT / Bucuresti / Emanuel Ilina
5. C.S. PRODRIVE BARLAD / Barlad / Morar Dan Gheorghe
6. A.C.S. TURBOSFAX / Ramnicu Valcea / Nicolae Parvu
7. C.S. AUTO CRONO CV / Sf. Gheorghe / Arpad Simon
8. C.S. PILOT PROMOTION SPORT / Brasov / Dan Spuderca
9. A.C.S. CONARG RACING TEAM / Pitesti / Aurelian Nicolae
10. C.S. AUTO SOLUTION / Bucuresti / Ciprian Solomon
11. A.C.S. LORI RACING TEAM / Cluj / Tamas Lang
12. A.C.S. SCORPION RALLY TEAM / Sibiu / Sorin Itu
13. A.C.S. AUTO GREEN CLUB / Botosani / Damian Augustin
14. A.C.S. RALLY MOTORSPORT IASI / Iasi / Dan Ciornohuz
15. A.C.S. AUTOTEHNICA / Bucureşti / Paul Andronic
16. A.C.S. RALLY DJV / Pitesti / Dan Dobre
17. A.C.S. SONIC MOTORSPORT / Covasna / Szabo Csongor
18. C.S. A M C RACING / Hunedoara / Mihai Leu
19. A.C.S. ŞERA / Sibiu / Tomita Rares
20. CS VB MOTORSPORT RALLY TEAM / Hunedoara / Nu a desemnat
21. C.S. PRO DRIVE SIBIU / Sibiu / Dan Niristeanu
22. C.S. EXTREME ADVENTURE BUZAU / Buzau / Radu Florin
23. A.C.S. BALKAN / Bucuresti / Dragos Jinga
24. A.C.S. OFFROAD BUCOVINA / Bucuresti / Rasty Petzalis
25. C.S. HATTERS MOTORSPORT / Arges / Norris Mageanu
26. A. RIDERS ENDURO CLUB / Bacau / Maurilio Zani
27. A.C.S. EUROLINES / Bucuresti / Lucian Preda
28. C.S. U.C.M. RESITA / Resita / Ion Zamfirescu
29. A.C.S. PERFORMANCE / Sibiu / Bogdan Iancu
30. A.S. SPRINT CLUB / Mioveni / Plesa Justinian
31. C.S. BMP MOTORSPORT / Cluj-Napoca / Bogdan Marisca
32. A.C.S. MONSTER RACING TEAM / Cluj Napoca / Thomas Abraham
33. C.S. SAVU RACING / Cluj-Napoca / Horatiu Savu
34. C.S. AUTOMOTO I.S.E.C.O. / Tg-Mures / Nu a desemnat
35. ASOCIAŢIA CLUBUL STEPO – CARS BRASOV / Brasov / Graef Gunther
36. C.S. MOTORHOME NAPOCA RALLY TEAM / Cluj Napoca / Marco Tempestini
37. A AUTOCLASIC & SPORT CLUB / Izvorani-Ciolpani / Horia Popescu
38. C.S. BKP RACING / Brasov / Dan Girtofan
39. C.S. PRORALLY TEAM / Brasov / Jean Tatu
40. A.C.S. RALLY SPIRIT / Onesti / Adrian Raspopa

Cluburi sportive care pot dobandi dreptul de vot ulterior publicarii

1. C.S. NATIONAL AUTO TURBO CAR PITEŞTI / Pitesti / Nu a desemnat
2. C.S. HYUNDAI RALLY TEAM ROMANIA / Hunedoara / Nu a desemnat
3. C.S. PROFESSIONAL RACING / Bucuresti / Catalin Iurea
4. C.S. AUTO CLUB PRO-MOTOR-HR / Miercurea Ciuc / Nu a desemnat
5. C.S. DANNY UNGUR RACING / Cluj-Napoca / Daniel Ungur
6. A.C.S. HRT / Bucuresti / Radu Dumitriu
7. A.C.S. E.A.S.T. ELIAD AUTO SPORT TEAM / Bucuresti / Eliad Gheorghe
8. A.C.S. BROTHERS MOTOR SPORT / C.Lung M / Catalin Nicolaescu
9. A.C.S. LEGAL RACING / Bucuresti / Sebastian Sandu
10. A.C.S. F2 RALLY TEAM / Cluj-Napoca / Iosif Ferenz
11. A.C.S. AUTO RALLY MURES / Voiniceni / Nu a desemnat
12. C.S. MIDNIGHT RACERS ROMANIA / Bucuresti / Daniel Onoriu
13. A.C.S. SQUAD MOTORSPORT / Bucuresti / Nu a desemnat
14. A.C.S. ORA H / Timisoara / Robert Siszmann
15. A.C.S. AUTOCOREX TG-JIU / Gorj / Constantin Ciufrila
16. A.S. AUTOSPORT FAIR PLAY ABRUD / Abrud / Mihaela Beldie
17. A.C.S. AUTO ROYAL RACING TEAM / Cluj-Napoca / Catalin Berari
18. C.S. D.T.M. BRASOV / Brasov / Dorin Toma
19. C.S. FIRST MOTORSPORT / Bucuresti / Catalin Cismaru
20. C.S. RACING TEAM ERWIN WEBER / Timisoara / Weber Ferdinand
21. C.S. AUTO MOTO CONTACT / Cluj Napoca / Nu a desemnat
22. C.S. AUTO KARTING TIMISOARA / Timisoara / Nu a desemnat
23. A.C.S. CHAMPION RACING / Bucuresti / Andrei Dumitrescu
24. C.S. MOTORSPORT CARANSEBES / Caransebes / Nu a desemnat
25. ACS SIBIU RALLY TEAM / Sibiu / Nu a desemnat
26. CS PROCAR RACING TEAM PITESTI / Pitesti / Nita Iancu
27. ACS RIVAL RACING / Bucuresti / George Grigorescu
28. C.S. L.T.L. SPORT / Cluj Napoca / Laszlo Tamas
29. C. TRANSCARPATIC / Brasov / Victor Pop
30. C.S. BASTION MOTORSPORT TIMISOARA / Timisoara / Carlo Marchegiano

Cluburi sportive care pot dobandi drept de vot in cadrul sedintei

1. CS. VALLINO RALLY TEAM / Arges / Valentin Porcisteanu
2. C.S. TRANSILVANIA ADVENTURE C. S. / Bucuresti / Virgil Marin
3. A. OFF ROAD CLUB MURES / Mures / Octavian Lipovan
4. A.C.S. XTREME ADVENTURE / Maramures / Gabriel Efimov
5. A.C. OFF ROAD Bucuresti (CORB 44) / Bucuresti / Silviu Bulugioiu
6. C.S.SICULUS OFF ROAD CLUB EGYESULET / Odorheiu secuiesc / Boros Csaba
7. C.S. BUFTEA / Ilfov / Bogdan Mihai Talasman
8. C.S. TIMRACING / Timisoara / Adrian Ionescu
9. A.C.S. TAIFUN OFF ROAD / Bucuresti / Gabriel Nicolae
10. A. KAMIKAZE OFF ROAD CLUB / Bucuresti / Adrian Catalin Balasoiu
11. A.C.S. 4X4 BUCURESTI / Bucuresti / Bucur Ionut Cristian
12. CS CRG ROMANIA / Bucuresti / Mihaescu Ion Bogdan
13. A.C.S OFF-ROAD TRANSSYLVANIA / Cluj Napoca / Kirkosa Gyula
14. C.S. OFFROAD CLUB / Iasi / Copacinschi Robert
15. A. HARGITA OFFROAD CLUB SPORTIV / Harghita / Lucian Bordas
16. A.C.S. OFF-ROAD RACING ROMANIA / Bucuresti / Dragos Ostafi
17. C.S. SPEED RACING / Becicherecu Mic / Ovidiu Domide
18. C.S. MUNICIPAL UNIREA SLOBOZIA / Slobozia / Marcel Fratila
19. A.C.S. OFF ROAD ADVENTURE ROMANIA / Bucuresti / Tiberiu Stan
20. C.S. CARPATI SINAIA / Prahova / Liviu Coman
21. A. OFF ROAD CLUB ARAD / Arad / Bogdan Oprea

Cluburi sportive fara drept de vot la alegeri

1. C.S. SIROMEX / Baia Mare / Nu a desemnat
2. ASOCIAŢIA TOMIS RACING TEAM / Constanta / Nu a desemnat
3. A.C.S. EDMAR MOTORS / Brasov / Nu a desemnat
4. C.S. AUTO RACING 2002 / Constanta / Nu a desemnat
5. A.C.S. MOTORHOME RACING / Ilfov / Nu a desemnat
6. A.C.S. EXPERT / Bucuresti / Nu a desemnat
7. A.C.S. BIG RACING / Brasov / Bogdan Stanoiev
8. C.S. AUTO OLTENIA / Craiova / Nu a desemnat
9. A.C.S. CRAZY DRIVER / Codlea / Nu a desemnat
10. C.S. MOTORSPORT RESITA / Resita / Nu a desemnat
11. A.S.C.S. DISTRICT RACING TEAM / Brasov / Nu a desemnat
12. A.C.S. GHOST RACING TEAM / Craiova / Nu a desemnat
13. A.C.S. PRO RALLY / Arges / Cristian Lemnaru

sursa: fras.ro

Comentarii

comentarii

Publicitate

Motorsportnews.ro